Nasze domki:

Grzesiek

Domki 6 osobowe, składają się z dwóch pokoi (w każdym po trzy pojedyncze łóżka) aneksu kuchennego oraz łazienki z toaletą. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, zlew, kuchenkę elektryczną bądź gazową, podstawowe naczynia. Korzystanie z kuchenki gazowej wiążę się z dodatkowym kosztem tj. opłatą za butlę gazową. W każdym domku znajduje się szafa, szafki oraz stół z krzesłami. 
Cena najmu: 170 zł/domek/dobę (lipiec, sierpień, długi weekend majowy oraz czerwcowy) 
Cena najmu: 160 zł/domek/dobę (maj, czerwiec, wrzesień) Istnieje możliwość maksymalnie 2 dostawek w cenie 25 zł/łóżko/dobę

Sample title

Grzesiu

Domek o wyższym standardzie, przeznaczony dla 6 osób, W jego skład wchodzi pokój z aneksem kuchennym, pokój z 4 pojedynczymi łóżkami oraz łazienka z toaletą. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, zlew, kuchenkę elektryczną, podstawowe naczynia. W domku znajduje się szafa, półki, ława.
Cena najmu: 220 zł/domek/dobę (lipiec, sierpień, długi weekend majowy oraz czerwcowy)
Cena najmu: 210 zł/domek/dobę (maj, czerwiec, wrzesień)

Sample title

Brda

Domek dwupiętrowy, 4 osobowy. Na parterze znajduje się toaleta z umywalką, pokój z 2 pojedynczymi łóżkami, lodówka, podstawowe naczynia kuchenne, stół z krzesłami. Na piętrze znajdują się 2 pojedyncze łóżka. Istnieje możliwość doposażenia domku w kuchenkę eklektyczną. Łazienki znajdują się w osobnym budynku na terenie Ośrodka.
Cena najmu: 130 zł/domek/dobę (lipiec, sierpień, długi weekend majowy oraz czerwcowy)
Cena najmu: 120 zł/domek/dobę (maj, czerwiec, wrzesień)

Sample title

Skrzat

Domek dwuosobowy, składający się z dwóch pokoi oraz łazienki z toaleta. Na wyposażeniu domku znajdują się 2 łóżka (w tym jedno dwuosobowe), lodówka, szafa, podstawowe naczynia kuchenne. Istnieje możliwość doposażenia domku w kuchenkę eklektyczną.
Cena najmu: 120 zł/domek/dobę (lipiec, sierpień, długi weekend majowy oraz czerwcowy)
Cena najmu: 110 zł/domek/dobę (maj, czerwiec, wrzesień)

Sample title

Kontakt

  • 38-623 Myczkowce.
  • 724 507 166
  • biuro@ustroniebieszczady.pl
  • www.ustroniebieszczady.pl
  • account_balance_walletNr Konta Mbank:
  • 95-1140-2004-0000-3402-7758-8789